Ankara Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Ankara Servisi

  • 2020-06-14

Demirdöküm Servisi Her An Yanınızda

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombi ve şofbenler yıllık bakımlarının aksatılmaması gereken cihazlardır. Elektrik ya da gazla çalışan bu cihazların pek çok elektronik aksam ve parçası bulunduğundan bu parçaların rutin bakımları aksatılmamalıdır. Servisimiz bu bakımları sizlere uzman teknisyenleri ile sağlamaktadır.

Kombiler kış aylarında hem evlerde hem de işletmelerde sürekli olarak çalışan cihazlardır. Kombi yandığında radyatörler ısınacaktır. Ancak kombiniz eğer siz çalıştırdığında haddinden fazla ısınma yapıyorsa pek çok arızanın habercisi olabilir. Demirdöküm kombiniz çok ısınıyorsa kombinizin pompası arızalanmış olabilir. Bunun yanında ana eşanjör arızası da ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Kombilerin aşırı ısınmasının nedenlerinden bir tanesi de kalorifer filtresinin tıkanması durumudur. Kalorifer filtresi tıkanmış ise su tesisat içerisinde rahat bir şekilde dolaşamaz ve dolayısıyla verimli bir şekilde ısıtamaz. Kalorifer dönüş hattı borusunda bir tıkanma varsa temizlenmelidir. Kalorifer boru hattını firmamız Ankara Demirdöküm Servisi sizler için temizlemekte ve sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Şofbenlerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi şofbenin suyu ya az ısıtması ya da hiç ısıtmaması. Demirdöküm marka şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise muhtemelen ısıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyordur. Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza meydana gelmiş olabilir ya da kademe anahtarı arızası ortaya çıkmış olabilir.

Şofbende kireç sorunu ortaya çıkmış olabilir ve acilen temizlenmesi gerekir. Servis teknisyenlerimiz tüm gerekli bakımları yapacak ve şofbeninizdeki az ısınma sorununu çözecektir. Ankara Demirdöküm Servisi bu konuda sorunlarınızın çözümü için çalışmaktadır.

Demirdöküm kazanlar özellikle merkezi ısıtma sistemleri çerçevesinde oldukça verimli çalışmaktadır. Ancak bazı durumlarda kazanlarda da arızalar görülebiliyor. Örnek vermek gerekirse brülör çalışıyor ancak hemen arızaya geçme durumu sergiliyorsa yakıt yeterince ısınmamış olabilir.

Ayrıca yakıt püskürtme memesi tıkanmış olabilir. Beyin arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Şofbenin yakıt pompası hava emiyor olabilir, mutlaka bakılmalıdır.

Ankara Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz kazan sisteminizdeki arızayı hızlı bir şekilde bulup garantili bir şekilde onarmaktadır.

Yıllardır Ankara’da Demirdöküm cihazlar konusunda müşterilerine kusursuz hizmet sunan firmamız Ankara Demirdöküm Servisi her model cihazınıza profesyonel destek sağlar.

Ankara ilinin tüm ilçe ve semtlerine gezici servis araçları ile zaman kaybetmeden hizmet götüren firmamıza isterseniz telefon müşteri hattından, isterseniz online olarak web sitemizden ulaşabilir, Demirdöküm cihazınız için çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın