Hakkımızda

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

  • 2019-11-18

  Ankara Demirdöküm Servisi Mobil Ekiplerle Her İlçe ve Semte Hizmet Veriyor

Ankara Demirdöküm Servisi olarak kombi arızalarınız ve bakımlarınız için hizmet vermekteyiz. Ankaranın tüm semtlerine gezici mobil ekiplerimizle  , kısa süre içinde ulaşım sağlayarak , sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı kısa sürede çözmekteyiz. Arıza yapan kombiniz için endişelenmeyin. Bizden randevu almanız sorununuzun çözüm için atılacak ilk adımdır. Sonrasını bize yani Ankara Demirdöküm Servisi ne bırakın. İşinin ehli , uzman ve donanımlı servis ekiplerimiz adresinize ulaşarak arıza yapan veya bakımının yapılmasını istediğiniz cihaza hemen müdahale edecektir. Kullandığımız yedek parçalara tam 1 yıl garanti veriyoruz.. Yapılan işlem de garantimiz altındadır.

Ankara Demirdöküm Servisi Orijinal Yedek Parça Desteği Sunuyor

Üstelik Ankara Demirdöküm Servisi olarak kullandığımız yedek parçaların hepsinin orijinal olması sebebi ile tamirat yapılan yerin tekrar bozulma ihtimali oldukca zayıftır.

Ankara Demirdöküm Servisi  klima işleriniz için de hizmetinizdedir. Demirdöküm  Klimalar düşük enerji sarfiyatı ve yüksek performansı  ile en çok tercih edilen cihazların başında gelir. Fakat verimli çalışabilmesi için bakımlarının da aksatılmadan yapılması gerekir.

Bunaltıcı yaz günleri öncesinde yaptıracağınız klima bakımı ile sıcak günlerinizi rahar geçirebilirsiniz. Üstelik yaptıracağınız bakımla olası sağlık sorunlarının da önüne geçmiş olursunuz. Klimalardan yayılan mikroplar sağlığımızı ciddi şekilde tehdit etmektedir.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak konusunda tam eğitimli teknik personelimizin yapacağı bir bakımla hastalanma riskinizi ortadan kaldırarak sizlere yüksek performanslı kullanım sağlıyoruz. Unutmayın , bakımlı klimaların elektrik sarfiyatı da düşeceği için bütceniz de rahatlayacaktır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için lütfen servisimizle irtibat kurunuz.

Ankara Demirdöküm Servisi, Türkiye’nin en köklü markalarından birine başkentin en köklü servis hizmetini sunuyor. Demirdöküm marka klimakombişofben ve kazanlarda gerekli tüm bakım ve onarımlar firmamız tarafından Ankara halkına garantili bir şekilde yapılmaktadır.

 

Sayfamızı Paylaşın